Županijska obrtnička komora i Udruženje obrtnika Šibenik – Bakalar na Badnjak za sve građane Šibenika

pro 20, 2019

Obrtnička komora Šibensko-kninske županije  i Udruženje  obrtnika Šibenik i ove godine, tradicionalno, organiziraju  pripremu i podjelu  bakalar građanima i posjetiteljima grada Šibenika na Badnjak, 24.prosinca u 11 sati ispred zgrade Šibenskog kazališta. Želja nam je  na taj način  doprinijeli blagdanskom ozračju u staroj gradskoj jezgri te ćemo, uz bakalar pripremati fritule i  kuhano vino a  očekujemo da će nam se kao i proteklih godina pridružiti Šibenska narodna glazba.

U duhu blagdana, Obrtnička komora Šibensko-kninske županije i ove godine na Badnjak će donirati bakalar Pučkoj kuhinji Caritasa u Šibeniku i Kninu.