Velike pohvale šibenskim delicijama u Varaždinu

lis 25, 2019

Ugostitelji Šibensko-kninske županije uspješno su se predstavili na 7. Gastro izložbi koja je četvrtak 24.listopada održana u hotelu Turist u središtu Varaždina. Organizatori ove manifestacije su Obrtnička komora Varaždinske županije i Udruženje hrvatskih ugostitelja i turističkih djelatnika Varaždin.

Uz varaždinske ugostitelje na 7.Gastru se okupio veliki broj svojih članova goste iz drugih županija te kolega iz Slovenije i Bosne i Hercegovine. Tako se na ovoj velikoj gastro manifestaciji okupilo više od 50 restorana, hotela, vinara, slastičarnica i udruga.

Gastronomiju Šibensko-kninske županije na 7.Gastro izložbi u Varaždinu predstavili su restorani Bonaca iz Skradina, Peškarija i Pjat iz Šibenika, Torcida iz Vrpolja i restoran Antonijo iz Rogoznice.