Povodom blagdana sv. Mihovila obrtnici podijelili 800 porcija rižiota

ruj 30, 2019

Svečanom svetom misom i procesijom ulicama grada proslavljena je u nedjelju,29.9.2019. blagdan svetog Mihovila, zaštitnika grada Šibenika i Šibenske biskupije.

Toj svečanosti i ove godine svoj doprinos dalo je Udruženje obrtnika Šibenik i Obrtnička komora Šibensko-kninske županije. Za sve hodočasnike i sugrađane pripremljena je velika „tava“ rižota s morskim plodovima te je nakon svečane svete mise podijeljeno preko 800 porcija rižota.

-Ovo je poklon našem gradu i biskupiji, svim naši dragim sugrađanima sa željom da na ovaj način pridonesemo blagdanskom ozračju. Udruženje i Komora i na ovaj način žele sudjelovati u svim važnim zajedničkim trenutcima grada i naših sugrađana- istaknuo je predsjednik Obrtničke komore Šibensko-kninske županije Joso Smolić.