Joso Smolić ponovo izabran za predsjednika Obrtničke komore Šibensko-kninske županije za mandatno razdoblje 2018.-2022.

lis 23, 2018

Na 1. konstituirajućoj sjednici Skupštine Obrtničke komore Šibensko-kninske županije održanoj 19.listopada 2018. za predsjednika je, po drugi put zaredom, izabran Joso Smolić.

Za potpredsjednike su izabrani: Ervina Tomin ( UO Murter, Pirovac, Tisno) i Mile Bićanić ( UO Knin)

Za članove Upravnog odbora Obrtničke komore Šibensko-kninske županije po funkciji imenovani su: Ante Radić (UO Šibenik), Zrinski Ivas (UO Vodice i Tribunj), Ervina Tomin (UO Murter,Pirovac, Tisno) Mile Bićanić (UO Knin) i Mile Vukušić (UO Drniš)

Za članove Upravnog odbora Šibensko-kninske županije na prijedlog predsjednika izabrani su: Jere Šuperba, Ljazar Čivljak, Karmen Herceg, Antonija Soža.

Za članove Nadzornog odbora Obrtničke komore Šibensko-kninske županije izabrani su: Jurica Vlaić (UO Drniš), Zoran Baić (UO Šibenik), Gavrila Rusić (UO Knin).

Za predstavnike Obrntičke komore Šibensko-kninske županije u Skupštinu Hrvatske obrtničke komore izabrani su: Joso Smolić i Ante Radić.

Članovi Skupštine Obrtničke komore Šibensko-kninske županije u mandatnom razdoblju 2018.-2022. su: Joso Smolić, Ante Radić, Ervina Tomin, Zrinski Ivas, Mile Bićanić, Mile Vukušić, Jere Šuperba, Ivan Ljubić, Boško Paškalin, Ornela Šupe, Dušan Prelević, Ljazar Čivljak, Karmen Herceg, Zoran Baić, Ivan Knežević, Leo Čobanov, Antonija Soža, Joško Paleka, Miro Đaković, Josip Jozić, Gavrila Rusić, Simeon Petrović, Lucijano Kapov, Darko Colić, Tomislav Rameša, Melina Maras Lugović, Anita Čorkalo Tabula, Filip Bolanča, Tatjana Fržop, Nino Mrvica, Jurica Vlaić.